logo
dollar
euro

Дівчина з Полтавщини візьме участь у конкурсі Міс Українська Діаспора у Чикаго

14:07 18.11.2015 eye 1149

Міс Українська Діаспора  –  головний  щорічний конкурс краси в українській діаспорі США, який проводиться у Чикаго.  Організатором конкурсу є Медіа-портал української діаспори VIDIA, найбільший незалежний інформаційний ресурс у діаспорі. Цього року він відбудеться 22 листопада.  За корону найпривабливішої українки діаспори змагатимуться красуні, які постійно або тимчасово живуть за межами України.

У конкурсі візьме участь  Євгенія Борідка з Гоголевого Шишацького району Полтавської області. Вона так представила себе на сайті конкурсу:  «В даний час я здобуваю бізнес освіту в одному з університетів штату Нью Джерсі. Я вважаю, що життя потрібно наповнювати цікавими і яскравими моментами, тому намагаюся вести активний спосіб життя, беру участь у різноманітних заходах, а особливо в тих, які пов'язані з Україною. Мені подобається танцювати, створювати нові образи і костюми, співати та займатися акторською майстерністю; я знаходжуся в постійному русі. Життєве кредо для мене - іти по життю з посмішкою і ніколи не здаватися. У теперішньому світі ми бачимо багато насилля, воєн, та несправедливості; конкурс “Міс Українська Діаспора” є позитивним заходом, який приносить посмішки та естетичне задоволення. Для мене є велика честь бути частинкою такого заходу».

17 листопала розпочалось онлайн-голосування за Міс глядацьких симпатій конкурсу Міс Українська Діаспора 2015. Голосування триватиме до кінця тижня і завершиться 22 листопада під час фіналу конкурсу у Christian Heritage Academy Theater, що неподалік Чикаго.


Наверхнаверх