logo
dollar
euro

На Полтавщині невстановлені особи з розмахом крали сиру нафту

8:53 02.08.2013 eye 262
На Полтавщині невстановлені особи з розмахом крали сиру нафту

Це виявили працівники Управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Полтавській області.

Служба повідомляє, що невстановлені особи автомобільними цистернами вивозили сиру нафту зі свердловини в Полтавському районі, тоді як право користуватися нею належить одній з державних компаній. Склалася вже й певна схема перевезення та переробки краденої сировини: вона перевозилась, звичайно,  без відповідних товарно-транспортних документів на одне з автотранспортних підприємств Полтави, зберігалась там, а потім відправлялось га міні-нафтопереробний завод  для доведення до реалізаційних  кондицій.

Така нафтова "шара", зрозуміло, не була б можливою без сприянням службових осіб підрядної організації. Роботи з освоєння свердловини  вже були завершені, але підрядник не поспішав передавати її замовнику і угоди про реалізацію видобутої нафти  компанією не укладались. За підрахунками правоохоронців, невстановлені особи вивозили зі свердловини в середньому 30-40 м3 нафти за добу. Як довго працювала злочинна команда, не повідомляється.

Наразі відкрите кримінальне провадження за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка в особливо великих розмірах). Зловмисників  може очікувати позбавлення волі строком від п’яти до восьми років, повідомляє ВЗГ УМВ України в Полтавській області.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх