logo
dollar
euro

У Лубнах не хочуть прощатись з Чапаєвим

10:11 19.10.2017 eye 645

Нещодавно в Лубнах пам’ятник В.І Чапаєву було пошкоджено брудними написами.

Тож, за ініціативи молодіжної громадської організації "Євроклуб-Лубни" ще 7 листопада молодь разом із ветеранами 25-ї дивізії, яка довго дислокувалася в Лубнах і носила ім’я В.І.Чапаєва відчистили пам’ятник та навели лад навколо нього.

А 14 листопада тут відбулися громадські слухання, щодо перспектив участі громадськості м. Лубни в охороні законності та правопорядку на території міста. На захід зібралося близько двох сотень лубенців. Міський голова Олександр Грицаєнко закликав не політизувати захід, а знайти спільні рішення задля добробуту лубенців. У заході брали участь ветерани 25-ї дивізії, представники різних політичних сил та громадських організацій, ветерани АТО, мешканці військового містечка. У виступах багатьох присутніх на громадських слуханнях переважали заклики не допустити знесення пам’ятника В.І.Чапаєву, оскільки він є, в першу чергу, символом уславленої військової дивізії, з якою нерозривно пов’язана історія міста.

Ветеран АТО Олександр Марченко зачитав текст резолюції зборів, який був одноголосно схвалений його учасниками. Зокрема, там говориться, що головне – не допустити сварок між українцями на політичному ґрунті. І кращими засобами для цього є правда і діалог.


Автор: За інформацією Лубенської міськради
Наверхнаверх