logo
dollar
euro

Стали відомі подробиці загибелі Героя України кременчужанина Ігоря Сердюка

3:21 18.10.2017 eye 585

Їх на своїй сторінці в Фейсбук розповів головний редактор сайту "Цензор.Нет" Юрій Бутусов.

Зокрема він повідомив, що на страшному фото, яке стало одним із трагічних символів 18 лютого, коли влада організувала збройний напад на демонстрантів у Маріїнському парку, тіло саме Ігоря Сердюка.

Під час інтерв’ю з начальником спеціального управління Генеральної прокуратури Сергієм Горбатюком для "Цензор.Нет" журналіст дізнався, що було проведено дослідження фото- та відеоматеріалів, і ім'я загиблого, тіло якого зображено на фото, офіційно встановили. На цьому фото - тіло Героя України Ігоря Миколайовича Сердюка, добровольця 9-ї сотні Самооборони Майдану.

сердюк
рідному Кременчуці Ігор залишив свій бізнес, захоплення дайвінгом, залишив сім'ю, щоб у Києві на Майдані боротися за за свободу і гідне життя для кожного українця. Дружина Ірина, 20-річна дочка Олександра, батьки Микола Петрович і Олександра Пилипівна залишилися без самого близької людини, яка безстрашно пішов під кулі, проявивши приголомшливе громадянську мужність. 18 лютого після збройного розгону мирної демонстрації в Маріїнському парку, коли по беззбройних людях відкрили вогонь бандити, коли кілька демонстрантів забили насмерть, а десятки отримали поранення, Ігор Сердюк і його побратими по сотні не здригнулися, і відступили на кут вулиці Інститутської і Кріпосного провулка. Там вони почали будувати барикаду незважаючи на юрби бандитів у спортивних костюмах і в міліцейській формі, незважаючи на постріли, незважаючи на кров і сирени десятків машин "швидкої допомоги". Група бандитів пішла в атаку на барикаду, і беззбройні бійці самооборони зустріли їх обличчям до обличчя. Ігор був в першому ряду. Постріл з обріза в упор.... Куля увійшла в перенісся... При перенесенні тіла куртку натягнули на голову, яка була повністю залита кров'ю... На місці де його вбили, на розі Інститутської та Кріпосного часто залишають квіти. Згадуйте Ігоря, коли будете проїжджати або проходити там... Це місце, де загинув смертю хоробрих справжній Людина і Громадянин. Вічна пам'ять тобі, справжній Герой України. Ми не забудемо...", написав Юрій Бутусов.


Наверхнаверх