logo
dollar
euro

Обраного мера Полтави поздоровили і попередили

19:46 17.10.2017 eye 1482
Обраного мера Полтави поздоровили і попередили

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко написав у Фейсбук:

"Привітав Олександра Мамая з перемогою у другому турі виборів та з переобранням на посаду Полтавського міського голови. Вибори закінчилися, а разом з ними - і конкурентна боротьба. Полтавці обрали свого міського голови. Тепер настав час для конструктивної роботи. Тому я щиро сподіваюся на плідну співпрацю з Олександром Федоровичем на благо Полтави і її мешканців. І запрошую до діалогу та спільної роботи і міського голови, і новообрану міську раду".

Конкурент пана Мамая у першому турі виборів і опонент у міський раді попереднього скликання Олександр Шамота, обраний нині від політпартії "Партія простих людей Сергія Капліна", у соцмережі висловив свою думку: "Ну шо, маємо те шо маємо! Мамай мер! Одне можу пообіцяти напевно! Легкою прогулянкою, як це було раніше його мерство не буде!!! Ціни на проїзд прийдеться знизити, а відповідно прибрати хабарі щомісячні з чим я і вітаю перевізників. І на роботу тепер прийдеться ходити, а не протирати штани у цукровому офісі! Вітаю всіх, хто так радів перемозі Мамая! Подивимось як він це витримає!".

Вірогідно, пан Шамота мав на увазі, що команда знову обраного мера у міськраді цього скликання суттєво зменшилася. До складу депутатів  Полтавської міської ради увійдуть 7 представників політичної  мамаївської партії "Совість України", тоді як серед тих, що нині завершили роботу "совісних"  було  36.

У міськраді партію "Блок Петра Порошенка "Солідарність" представлятимуть 8 депутатів,  "Совість України"  та  "Рідне місто" – по 7, ВО "Свобода" – 6, "Партія простих людей Сергія Капліна" та ВО "Батьківщина"  –  по 5, "Самопоміч" – 4.


Наверхнаверх