logo
dollar
euro

Міноборони в Кременчуці поводиться, як "собака на сіні"

13:39 01.08.2013 eye 313
Міноборони в Кременчуці поводиться, як "собака на сіні"

Більше двадцяти років тому, а саме у далекому 1992 році, на замовлення Міністерства оборони України у Кременчуці почали зводити житловий будинок на 129 квартир та комбінат побутового обслуговування на вулиці Московській, 18. Однак, уже з 1995 року роботи на цих об’єктах не ведуться, вони занепали, не огороджені, територія перетворилась на смітник.

Кілька разів територіальна громада зверталась о військового відомства, привертаючи увагу до проблеми, пропонуючи передати недобудови їй у власність. Кременчужани, навіть, отримали дві відповіді. 15 травня 2009 року "відписалася" директор департаменту будівництва Мінборони пані Амосова, яка повідомила про можливість передачі вказаних об’єктів до комунальної власності міста. А листом від 15 лютого 2012 року начальник Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України П.В.Онофрійчук повідомив, що у Міністерстві ведеться робота стосовно реалізації  цих  об’єктів або передачі до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука. На цьому листування обірвалось.

Депутати Кременчуцької міської ради вирішили зробити ще одну спробу пробитися крізь бюрократичні перепони силового міністерства. Учора повідомили, що направили чергове звернення теперішньому Міністру оборони України Павлу Лебедєву з проханням вирішити долю довгобуду.

І справді, скільки можна поважному відомству поводитись з містом, як собака на сіні. Доки насправді не сталося буди на закинутих об’єктах, треба їх або добудовувати, або зносити і передавати тим, хто використає вивільнену ділянку з користю для Кременчука.


Наверхнаверх