logo
dollar
euro

У Полтаві сьогодні відбулось чергове засідання у справі Кернеса. Наступне призначене на 30 листопада

15:46 16.11.2015 eye 264

У Київському районному суді Полтави сьогодні, 16 листопада, проходило третє засідання по суті у справі Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Захист мера Харкова заявляв про лжесвідчення потерпілого. Про це повідомляє харківське інтернет-видання "Городской Дозор".

У суді сьогодні продовжився   допит потерпілого - Олександра Кутяніна. Адвокат Геннадія Кернеса Юлія Плетньова заявила, що свідчення, які Кутянін давав на минулому засіданні, відрізняються від тих, які він давав під час досудового розслідування.

Засідання тривало з 11.00 до близько 16.30, коли суддя Антонов об’явив перерву до 11.00 30 листопада.

На наступному засіданні почнуть допитувати потерпілого Сергія Ряполова. Однак, адвокати зможуть ставити запитання і потерпілому Олександру Кутяніну.

Довідково: Слідчі Генпрокуратури 2 березня 2015 оголосили про завершення досудового розслідування про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 127 (катування), ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством) КК України. 26 березня Генпрокуратура передала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо Геннадія Кернеса і двох його охоронців.  Сам Геннадій Кернес неодноразово заявляв, що не скоював інкримінованих йому злочинів і називає цю справу "політично мотивованим" з боку його давнього опонента, а нині міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Кернес також сказав, що у слідства немає фото-, відео- або аудіоматеріалів, а серед доказів у сторони обвинувачення - тільки слова потерпілих.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх