logo
dollar
euro

Після терактів у Парижі на Полтавщині запроваджуються посилені заходи безпеки

14:10 16.11.2015 eye 232

Про це у Фейсбук написав голова Полтавської ОДА Валерій Головко: "Мешканці області мають почуватися захищеними щодня - у публічних місцях, на вокзалах, автошляхах, у школах і вишах, під час проведення масових заходів та святкувань".

За інформацією ОКІА "Новини Полтавщини", під час засідання штабу територіальної оборони було прийняте рішення про посилення контролю полтавськими правоохоронцями автошляхів  на кордонах із Дніпропетровською та Харківською областями.  Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков рекомендував правоохоронним та силовим структурам особливу увагу звернути на два міста - Харків та Дніпропетровськ, де є  ризик вчинення терактів.

Окрім того, під посилену охорону на Полтавщині буде взято всі стратегічні об’єкти: два з них загальнодержавного значення, три - обласного і 9 - місцевого. Зокрема, йдеться  про мости та шляхопроводи, підприємства комунального господарства, які забезпечують життєдіяльність всього регіону. Охорону об’єктів забезпечуватимуть не лише правоохоронці, а й загони самооборони, створені в Полтавській області.

Будуть також запроваджені додаткові заходи безпеки на залізничних вокзалах, автовокзалах, у публічних місцях та під час проведення масових заходів. У найкоротші терміни управління з надзвичайних ситуацій має перевірити угоди, які полтавські школи та виші уклали із охоронними структурами. Перевірять і якість охоронних послуг. Робитимуть це з міркувань безпеки школярів та студентів.

Представники Національної поліції попередили, що початку кожного масового заходу передуватиме обстеження вибухотехнічною та кінологічною службами.

Валерій Головко попросив правоохоронців особливу увагу звернути на дві дати - 21 листопада, коли українці відзначатимуть День гідності та свободи, і 28 листопада - День пам’яті жертв Голодомору. У ці дні посилені заходи безпеки будуть запроваджені у всіх містах, районних центрах, де проводитимуться масові заходи.


Наверхнаверх