logo
dollar
euro

У Полтаві на одній з виборчих дільниць спостерігачі затримали пенсіонерок

18:22 23.10.2017 eye 252

Представники ДВК, затримуючи одну пенсіонерку, помітили, як інша викидає гроші.

У Полтаві близько 10:00 на виборчій дільниці № 531230 (вул. Фрунзе, 153) полтавська пенсіонерка кинула в урну не один, а два бюлетені. На виході з дільниці її затримали спостерігачі. У цей момент інша бабуся, відчувши небезпеку, викинула у файлі 1000 грн, двома купюрами по 500 грн. На місце події вже приїхала поліція і склала акт про порушення.

Затримана пенсіонерка, яка вкинула в урну 2 бюлетні, стверджує, що другий бюлетень – її чоловіка, який лежить удома хворий. Бабуся була дуже старенька, і її відпустили, але, у цьому випадку, лишилися претензії до членів ДВК, які видали два бюлетні в одні руки жінці, яка попросила про це.

Начальник прес-служби головного управління Національної поліції у Полтавській області Юрій Сулаєв повідомив, що у даному випадку була опитана жінка, яка проголосувала за себе та свого чоловіка, а також член ДВК, котра судячи з усього пожаліла жінку, вислухавши історію про чоловіка та видала їй два бюлетеня. Наразі проводиться розслідування стосовно члена ДВК, адже вона порушила частину 2 статті 158 з позначкою 1 Кримінального кодексу України.

Стосовно другої пенсіонерки, то вона намагалась швидко вийти через прохідну разом з першою бабусею, котра проголосувала за двох. Та коли ж перша побачила, що працівники міліції затримали пенсіонерку, то вона витягла з кишені дві грошові купюри та викинула їх у бік.

Міліція, побачивши це, затримала й другу пенсіонерку. Під час її затримання вона не зізнавалась, що це її гроші і наголосила, що їй їх підкинули. Наразі по ній проводиться перевірка та вона пиши пояснення. У поясненні жінка зазначає, що у всьому винна міліція та саме вона підкинула їй гроші.

Юрій Сулаєв зазначає, що зараз вони намагаються встановити причину її дій та зрозуміти, що це була використана за схема.


Автор: Громадянська мережа ОПОРА у Полтавській області
Наверхнаверх