logo
dollar
euro

У Полтавському районі виконали план призову на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2015 року

3:17 20.01.2018 eye 258
У Полтавському районі виконали план призову на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2015 року

На чергові щотижневій нараді, яку  наприкінці робочого тижня провела голова райдержадміністрації Лідія Лепейко, говорили, зокрема, про осінній призов на військову службу.

Військовий комісар Полтавського районного комісаріату Руслан Янкін поінформував,  що цьогорічному осінньому призову підлягають громадяни України, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, а також старші особи, які досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Термін строкової служби становить півтора року для юнаків, які не мають повної вищої освіти, та один рік – для тих хто її має. При цьому, відповідно до розпорядження Президента України, солдати-строковики проходитимуть службу поза межами району проведення антитерористичної операції. Відповідно до Постанови Кабміну від 12 серпня 2015 року № 587, повідомив військовий комісар, призовникам буде виплачено матеріальну допомогу в розмірі двох мінімальних зарплат.

За результатами роботи призовної комісії з викликаних на призовну комісію 596 осіб, зараховано в команди та відправляються зі збірного пункту 12 осіб, що становить 100 відсотків від поставленого плану. 349 призовникам надано відстрочки, непридатними та тимчасово непридатними визнано 16 чоловік, 178 направлено на додаткове медичне обстеження. Не з’явилися на призовні комісії 178 осіб.


Автор: За інформацією Полтавської РДА
Наверхнаверх