logo
dollar
euro

У Кременчуці стартує військово-патріотична естафета "Для козака понад усе честь, слава і військова справа"

15:39 19.10.2017 eye 203

Управлінням освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради та міським науково-методичним центром з 16 листопада по 23 грудня проводитиметься  естафета "Для козака понад усе честь, слава і військова справа" для колективів гуртків військово-патріотичного спрямування загальноосвітніх навчальних закладів.

Естафета проводиться у два етапи: I етап – виставково-демонстраційний тиждень; II етап – звітні заходи колективів гуртків військово-патріотичного спрямування.

Виставково-демонстраційний тиждень триватиме з 16 листопада до 20 листопада. У це час пройдуть виставки робіт учасників  гуртків; ярмарки для збору допомоги військовослужбовцям, які виконують свій обов’язок у зоні проведення АТО; фотовиставки, присвячені висвітленню подій революції гідності та свободи; виставки зібраних пошукові матеріали, які висвітлюють події Голодомору 1932-1933 років; виставки малюнків, що відправляться бійцям у зону АТО тощо.

Під час другого етапу відбуватимуться звітні заходів колективів гуртків військово-патріотичного виховання й передача естафети від одного загальноосвітнього закладу – іншому.


Автор: За інформацією Кременчуцької міськради
Наверхнаверх