logo
dollar
euro

У Полтаві проходитиме 3-тя Українська академія інтегрованого розвитку міст

5:47 21.10.2017 eye 517

Під час робочої наради з підготовки до проведення в Полтаві 3-ї Української академії інтегрованого розвитку міст, заступники міського голови, головні архітектор і художник Полтави обрали кілька міських об’єктів, які стануть основою для практичних занять учасників, а саме: сквер на площі Леніна, де планується створення Алеї Героїв, ансамбль Круглої площі загалом та Кадетський корпус зокрема.

Посадовці вважають, що в рамках такого масштабного проекту говорити про Кадетський корпус абсолютно необхідно, адже серед учасників академії будуть архітектори, експерти з питань національних пам’яток, спеціалісти інститутів розвитку міста. Також серед гостей академії будуть радник голови Верховної Ради України та представник Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Відтак, Полтава матиме змогу отримати не лише рекомендації, але й практичну допомогу у вирішенні складної ситуації з архітектурною пам’яткою.

Після підбиття підсумків проекту "Муніципальний розвиток оновлення старої частини Львова" та 2-ї Української академії інтегрованого розвитку міст, яка відбулась наприкінці 2014 року у Чернівцях, було прийняте рішення про започаткування нового проекту з питань інтегрованого розвитку міста в Україні. Для роботи в цьому проекті разом з Вінницею та Чернівцями потрапила Полтава.

До Полтави на 3-тю Українську академію інтегрованого розвитку міст, яка відбудеться 16-17 листопада, завітають гості з усієї України та країн Європи. В конференції, організованій Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та Львівською міською радою разом з Полтавською міською радою в рамках спільного українсько-німецького проекту, візьмуть участь близько 100 людей.

Тема 3-ї Української академії інтегрованого розвитку міст, що відбудеться саме в Полтаві, – "Участь громади міста як складова успіху місцевого адміністрування". У програмі – обговорення передумов, можливостей та інструментів залучення громади до місцевого адміністрування, проведення паралелей з європейськими практиками. Також, будуть представлені найкращі проекти України та Німеччини з цієї галузі.

Особливістю академії інтегрованого розвитку міст є те, що вона має практичне значення. На конкретному прикладі з Полтави учасники, за підтримки міжнародних експертів, матимуть можливість розробити пропозиції для можливих форматів залучення громади. Головне завдання академії – надання учасникам ефективних знань та досвіду, які вони використовуватимуть у своїй подальшій діяльності.

Після проведення 3-ї Української академії інтегрованого розвитку міст планується підписання Меморандуму про співпрацю GIZ з Полтавою, який дасть початок втіленню проекту в Полтаві.


Автор: За інформацією прес-служби міської ради
Наверхнаверх