logo
dollar
euro

Кандидат на посаду міського голови вдався до шантажу полтавців?

22:35 21.10.2017 eye 979
Кандидат на посаду міського голови вдався до шантажу полтавців?

Нині слово "шантаж" нерідко використовується в широкому сенсі ― як загроза будь-яких негативних наслідків у разі невиконання вимог. Так написано у Вікіпедії. І якщо їй повірити, то чи не таким  словом можна назвати зміст листа, надісланого цими днями одним із кандидатів на посаду міського голови пересічним полтавцям, які не встояли перед "скромною чарівністю" халяви?

У тексті йдеться:

"Щиро дякую за те, що Ви знайшли час і можливість та завітали на презентацію нової соціальної програми "Здорове місто" й отримали "Аптечку здоров’я".

Радий повідомити, що відтепер Ви занесені до реєстру учасників програми "Здорове місто" й зможете отримувати регулярну допомогу та підтримку.

Ваш персональний номер хххххххххххх

Дуже сподіваюся, що я й надалі матиму змогу втілювати всі заплановані програми та проекти на підтримку пенсіонерів Полтави та інших соціально незахищених громадян. Але без Вашої допомоги мої зусилля можуть виявитися марними.

Тому запрошую Вас 15 листопада на виборчу дільницю підтримати мене як кандидата на посаду Полтавського міського голови.

Тільки разом ми переможемо!

З повагою, Андрій Матковський"

Ну дуже прозорий натяк на негативні наслідки від невиконання певних вимог. Цікавою була б думка правників на таке послання кандидата до електорату. Цікаво й те, як вплине цей лист на полтавців, котрі, як теля, від двох "мамок" і цукор взяли, і від аптечки не відмовилися. А таких немало. Хоч би не призвело до хворобливого роздвоєння особистості (наша психіатрична служба такої напруги не витримає) й спроби проголосувати двічі, щоб не образити кожного з халяводавців.


Наверхнаверх