logo
dollar
euro

Чоловік із Полтавщини, який до смерті забив односельця, вважає 8 років за ґратами занадто суворим покаранням

13:20 12.11.2015 eye 260

У вересні минулого року 29-річний мешканець Лохвицького району, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, жорстоко побив свого 47-річного односельця.

Він продовжував бити потерпілого навіть тоді, коли той впав на підлогу без свідомості. А потім за ноги перетягнув чоловіка у двір та продовжив наносити удари по тулубу. Від отриманих травм через 2 дні потерпілий помер у реанімаційному відділенні районної лікарні.

Лохвицький районний суд  засудив зловмисника до 8 років 6 місяців позбавлення волі за ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого). Той подав апеляційну скаргу. Підстав для скасування, зміни вироку чи пом’якшення покарання обвинуваченому, про що останній просив в скарзі, суд апеляційної інстанції не знайшов.

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду Полтавської області залишила без змін вирок Лохвицького районного судю. Про це повідомив начальник відділу підтримання державного обвинувачення в суді прокуратури області Андрій Черниш.


Автор: За інформацією прес-служби обласної прокуратури
Наверхнаверх