logo
dollar
euro

Нардеп Каплін через Facebook звернувся до Навального з відкритим листом. Остапа понесло…

11:56 01.08.2013 eye 509
Нардеп Каплін через Facebook звернувся до Навального з відкритим листом. Остапа понесло…

Він пропонує російському політичному та громадському діячеві Олексію Навальному створити україно-російську антикорупційну мережу і стверджує, що це "може вже завтра змінити життя громадян", розпочавши "громадянську війну" проти корупції.

"Ця війна, в якій ми, точно, переможемо! – пише Сергій Каплін. – Переможемо, як тільки заявимо про існування НАШОЇ армії і великого фронту. Боягузлива зграя казнокрадів, як тарганів виводок, розбіжиться по всьому світу. Ми повернемо їх народу, народ засудить як захоче - за законами наших країн, по всій строгості військового антикорупційного часу".

Нардеп зазначає, що очолює рух "Народна антикорупційна армія", яка успішно формує національну антикорупційну мережу. Планує на початку вересня розгорнути великі польові та інтернет-проекти під знаком мобілізації людей для "війни проти корупції і казнокрадів".

"Росія і Україна повинні об'єднати наші мережі, наші армії, зробити нашу боротьбу міжнародною. Мільйони громадян наших країнах повинні побачити "двокрилого українсько-російського яструба" блискавично уражує корупціонерів і, головне, політичні системи та інститути, дах корупцію в наших країнах", - пише Каплін позиціонуючи себе, як лідера Народної антикорупційної армії.

Однак, поки що про діяльність цієї армії, напевно, переважна більшість наших співгромадян нічого не чула. Про створення цього руху Сергій Каплін заявив ще у лютому цього року як і про те, що до нього готові увійти 7 генералів СБУ у відставці. Однак, з тих пір, вірогідно, діяльність армії і її генералів глибоко законспірована. Адже у жодному ЗМІ вона не згадувалась.

Лист Капліна російському колезі викликав у користувачів Facebook майже однозначну реакцію, яку можна висловити двома словами: Остапа понесло. Згадали і про міжнародний шаховий васюкінський конгрес. Каплін "відбивався" цитатами Ганді та Рузвельта.

Однак, таки повний текст листа, чомусь наштовхує на цитування саме Ільфа та Петрова: "Повторюю, практично справа залежить тільки від вашої самодіяльності. Всю організацію, повторюю, я беру на себе. Матеріальних витрат жодних, якщо не вважати витрат на телеграми…".

До речі, заплановане на завтра перекриття руху транспорту в Полтаву, обіцяне Капліним, він переніс на 9 серпня. Про що і повідомив нашим колегам із газети "Коло".


Наверхнаверх