logo
dollar
euro

Полтавська обласна лікарня презентувала першу електронну закупівлю

19:18 11.11.2015 eye 335
Полтавська обласна лікарня презентувала першу електронну закупівлю

11 листопада о 13:00 у Полтавській обласній клінічній лікарні презентували першу державну закупівлю у системі "ProZorro". Предмет закупівлі дуже специфічний - судинні протези.

Система "ProZorro" за ініціативи Полтавської ОДА та Департаменту охорони здоров’я використовується обласною лікарнею з жовтня цього року, але перша закупівля була оголошена 3 листопада.

Предмет закупівлі досить специфічний - судинні протези, - і його виробляє обмежена кількість фірм. Очікувана вартість тендеру - 60 000 гривень. Економія склала 525 гривень (за рахунок того, що учасники знижують пропозицію з кроком щонайменше у 500 грн.). Подача пропозицій велася з 8:00 9 листопада до 17:00 10 листопада. Невдовзі з майданчиків для електронних закупівель можна буде завантажити і договір, який підпишуть з переможцем.

Це великий крок до ефективнішого використання бюджету, зниження корупції і підвищення підзвітності галузі медицини. В цілому ж економія по Полтавській області склала з початку використання системи "ProZorro" 139 000 гривень.

Нагадаємо, що тендери у системі "ProZorro" вже проводять й інші медичні заклади у Полтавській області, зокрема, обласний онкологічний диспансер, обласне патологоанатомічне бюро, обласний клінічний госпіталь для ветеранів війни Полтавської обласної ради.

Довідка: "ProZorro" – система, створена з ініціативи громадських організацій, комерційних майданчиків, державних органів та підприємців. Мета – прозоре і ефективне витрачання державних коштів, а також запобігання корупції завдяки громадському контролю та розширенню кола постачальників. Оператором системи є міжнародна некомерційна організація Transparency International. Після завершення пілотного проекту, центральна база даних (ЦБД) буде передана державі безкоштовно і безумовно - що затверджено всіма учасниками проекту у вигляді меморандуму про співпрацю.


Автор: ГО "Інститут аналітики та адвокації"

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх