logo
dollar
euro

Учасники АТО з Полтавщини можуть пройти психологічну реабілітацію в Харківській та Одеській областях

18:24 11.11.2015 eye 271

В Україні запроваджено державну програма «Заходи з психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції».

Закупівлю реабілітаційних послуг із здійснення покладено на Державну службу України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. За результатами конкурсних торгів наразі визначено 2 переможця:  ДП «Клінічний Санаторій «Курорт Березівські Мінеральні води» у с. Березівське Харківської області та ДП «Південь-Курорт-Сервіс» санаторій «Орізонт» у смт. Сергіївна Одеської області. Триає процес укладення договорів з іншими закладами.

Органи праці та соціального захисту населення в свою чергу організовують направлення учасників АТО до реабілітаційних установ. Для одержання направлення на психологічну реабілітацію учасники АТО можуть звернутися із заявою до районних або міських управлінь праці та соціального захисту населення за місцем проживання. До заяви потрібно додати : копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни; копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення. Разом із копіями обов'язково потрібно надати їх оригінали для звірки.


Автор: За інформацією Департамента праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА
Наверхнаверх