logo
dollar
euro

У Полтаві проходить виставка "АгроПром-Полтава"

15:57 11.11.2015 eye 349

11 та 12 листопада у виставковій залі Полтавського міського будинку культури працюватиме міжрегіональна виставка-презентація "АгроПром-Полтава", присвячена Дню працівників сільського господарства.

На виставці представлені засоби механізації для малих сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, дачних ділянок, спецодяг та спецлітературу,  продукти харчування. Відкрили її голова Полтавської ОДА Валерій Головко та голова Полтавської обласної ради Петро Ворона. Вони привітали аграріїв з професійним святом, подякували їм за плідну працю та вручили нагороди. Про це повідомляє ОКІА "Новини Полтавщини".

Голова ОДА Валерій Головко у Фейсбук написав про те, що йому здалося цікавим в цьогорічному заході: "На виставці "Агропром-Полтава" сьогодні не лише вітали аграріїв напередодні їхнього професійного свята, а й ще раз презентували програму закупівлі сучасної техніки для сільгоспвиробників. Це спільний проект Уряду Республіки Білорусь та державного "УКРГАЗБАНКУ" щодо пільгового кредитування купівлі нової білоруської техніки. Кредит для сільгоспвиробників за цією програмою надається не валютний, а у гривні. Його вартість знижено майже на 10%".


Наверхнаверх