logo
dollar
euro

Мешканець Кобеляк звинуватив міліціонерів у тому, що проти нього сфабрикували справу

18:45 21.10.2017 eye 1013

Колишній керуючий відділенням "ПриватБанку" у Кобеляках Валерій Лісний став гостем спецпроекту "Під лампою". 10 листопада 2015 року  відео за його участі з’явилося на сайті Інтернет-видання "Ехо з регіону".

Пан Лісний  розповів про обшук 4 листопада в його домоволодіння працівниками  міліції і про те, що міліціонери підкинули йому бойові набої.  Його будинок обшукували близько 10 міліціонерів місцевих і полтавських, були залучені кінологи з собаками.  Пенсіонера, діабетика, інваліда другої групи, який переніс інфаркт,  та його сина звинуватили у вбивстві Оксани Корсун, яке сталося  24 вересня2015 року. Пан Лісний заявив, що із убитою знайомий не був. Дозвіл на проведення обшуку без обґрунтованої підозри дав Октябрський районний суд Полтави. Міліціонери сказали, що шукатимуть золото та мобільний телефон загиблої. А "знайшли" два бойові набої серед набоїв для полювання й саме у той момент, коли власника запросили вийти з будинку. А коли обшук закінчився, до господаря підійшов міліціонер і "озвучив" суму, яку Лісний має заплатити за закриття справи.

Пан Лісний зазначив, що в Кобеляках обшукували не його одного – таких було ще близько  15, щоправда, він не знає, чи звинувачували їх в тому ж убивстві, що й його. Обшукували фермерів, представників малого бізнесу. Такий "беспрєдел" у Кобеляках розпочався з призначенням  туди нового начальника карного розшуку. Він повідомив, що Міністерство внутрішніх справ вже поінформоване про діяння кобеляцьких та полтавських міліціонерів.

Подробиці розповіді пана Лісного дивіться тут.


Наверхнаверх