logo
dollar
euro

Кременчуцькі перевізники погодилися возити учасників АТО безкоштовно

11:26 21.10.2017 eye 248
Кременчуцькі перевізники погодилися возити учасників АТО безкоштовно

До виконавчого комітету Кременчуцької міської ради надходить чимало звернень від учасників АТО на те, що в маршрутних таксі міста часто відмовляють у безоплатному проїзді.

У місті 434 учасника АТО, які мають відповідний статус. Чинним законодавством України для них  передбачено низку  соціальних пільг, зокрема, й на проїзд у громадському транспорті.  Такі ж пільги мають щонайменше 64 тисячі кременчужан, які належать до різних груп пільговиків.

На рівні держави відшкодування за пільговий проїзд автотранспортним підприємствам здійснюється за рахунок коштів державної субвенції. Цього року сума такої субвенції для Кременчука становила 10 млн. гривень. Відповідно до рішення міської влади 9 млн. гривень було перераховано КП «Кременчуцьке тролейбусне управління», а 1 млн. гривень розподілено між приватними автотранспортними підприємствами. Ця сума не покриває затрат перевізників на надання пільг уразливим верствам населення.

Тож, 10 листопада перший заступник міського голови Віктор Калашник провів робочу зустріч із керівниками автотранспортних підприємств Кременчука. Обговорювали   обслуговування пільгових  категорій населення, зокрема, учасників антитерористичної операції.  Було досягнуто домовленостей, відповідно до яких кременчуцькі перевізники погодилися возити учасників АТО безкоштовно при пред’явленні посвідчення. Про це повідомила прес-служба Кременчуцької міськради.


Наверхнаверх