logo
dollar
euro

У Полтаві закрили "підпільну" газову заправку за… забруднення атмосфери

4:24 20.10.2017 eye 264

Газозаправний пункт діяв на території одного з автопарків по вулиці Київське шосе обласного центру.

Із заявою про функціонування незаконного автомобільного газозаправного пункту до правоохоронців звернулись представники Української асоціації скрапленого газу. Ця інформація була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 241 Кримінального кодексу України (забруднення або інша зміна природних властивостей атмосферного повітря шкідливими для життя, здоров’я людей або для довкілля речовинами, відходами або іншими матеріалами промислового чи іншого виробництва, внаслідок порушення спеціальних правил, якщо це створило небезпеку для життя, здоров’я людей чи для довкілля).

Заступника начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області Руслан Бірюков повідомив, що пункт діяв без відповідної проектно-виконавчої та дозвільної документації, зокрема дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами порушуючи протягом тривалого часу вимоги ст. 11 Закону України "Про охорону атмосферного повітря".

Під час санкціонованого обшуку правоохоронцями вилучено автомобільний напівпричіп, спеціальну цистерну та колонку й інше обладнання  для зберігання та продажу скрапленого газу.

Після документування роботи пункту і отримання доказів незаконної діяльності, слідчі отримали ухвалу суду на проведення обшуку та припинили його діяльність.


Автор: За інформацією прес-служби ГУ НП у Полтавській області
Наверхнаверх