logo
dollar
euro

Як вибрати чохол для свого смартфона?

17:26 09.11.2015 eye 1411
Як вибрати чохол для свого смартфона?

Існує величезна кількість різних моделей чохлів під різні моделі телефонів, які різною мірою захищають ґаджети не тільки від відколів, подряпин, пилу, а й навіть від води.

Щоб визначитися з ідеальним для вас чохлом, варто подумати над тим, наскільки серйозні захисні функції вам потрібні. Може бути ви спортсмен-екстрімал, у якого на першому місці захист ґаджета? Або ж бізнесмен. Якому важливо завжди мати заряд на смартфоні? У кожному разі, величезний вибір чохлів на смартфон ви зможете знайти на сайті МегаКейс, де можна знайти все що вам до душі за доступними цінами.

Для чого потрібен чохол?

Цілком логічно, що чохли потрібні для того, щоб телефон якомога довше працював і виглядав так, ніби його тільки що купили. Однак, як вибрати правильний? Наразі існує величезна кількість різних моделей чохлів під різні моделі телефонів, які різною мірою захищають ґаджети не тільки від відколів, подряпин, пилу, а й навіть від води. Крім того, чохол - найпростіший спосіб змінити дизайн смартфона. За допомогою нього можна змінювати колір, текстуру, малюнок і форму ґаджета під одяг, під настрій або просто так хоч щодня.

Пропонуємо розібратися у всіх особливостях різних видів чохлів і вирішити, який з них може стати для вас найоптимальнішим:

Матеріали

Шкіряні - недовговічні, але виглядають дуже респектабельно і дорого. Досить приємні на дотик, але будуть швидко бруднитися (особливо версії зі світлого матеріалу);

Пластикові - тонкі, легкі, з високими захисними властивостями, але якщо купити неякісний чохол "задешево", то при першому ж падінні на ньому можуть утворитися тріщини. Мінусів вони практично позбавлені.

Силіконові - еластичні, відмінно справляються із захистом при падінні. З мінусів: чохол із часом може розтягуватися і рватися при необережному поводженні;

Металеві - надійні, але дуже вибагливі. Метал не має властивість еластичності, тому будь яка вм'ятина при падінні може виявитися останньою для цього типу чохла. Та й коштують вони дорогувато;

Дерев'яні - добре виглядають, досить міцні, легко переробляються;

Тканинні - дешеві і легкі. Вони навряд чи вбережуть апарат від поломки при падінні, але від подряпин захищають.

Види чохлів

Накладка, кришка;

Бампер;

Обкладинка, книжка, фліп;

Екстремальний. Футляр, кишеня;

Кобура;

Спортивний;

Накладка

Один із найпопулярніших чохлів - накладка. Вона представляє із себе кришку, яка одягається на задню частину телефону, також охоплюючи бічні панелі, захищаючи телефон практично з усіх боків. Видів чохлів такого типу так багато, що всі і не перелічити. Рекомендуємо використовувати такий чохол із захисною плівкою, оскільки екран залишається відкритим.

Є накладки різної товщини. Від декількох десятих міліметра до декількох сантиметрів. В останні, зазвичай, вбудовують акумулятор, який продовжить автономну роботу ґаджета або ж різні тайники для карток або грошей.

Бампер

Такий варіант підійде тим, хто хоче захистити найбільш вразливі місця, при цьому особливо не змінюючи дизайн ґаджета. Бампер вбереже корпус телефону від деформації і подряпин при падінні. Бампери підходять не для всіх пристроїв, а тільки для телефонів з прямими краями.

Книжка, обкладинка, фліп

Найнадійніший варіант. У такому чохлі телефон повністю закритий: ззаду і збоку надійне підґрунтя, а спереду екран закривається кришкою. Залежно від способу відкривання / закривання кришки, поділяються на: книжки (відкривається збоку, як книга) і фліпи (відкривається знизу).

Для великих смартфонів будуть актуальні книжки з кришкою-підставкою, як більшість чохлів для фаблет.

Футляр, кишеня

Проста конструкція цього чохла захищає ґаджет з усіх боків. Залежно від матеріалу має різну міру захисту. Мінус такої конструкції - необхідність кожен раз повністю витягувати апарат, що досить незручно.

Кобура

Чохол, який нагадує книжку, але кріпиться на поясі. Такі були популярні на початку століття. З одного боку, телефон завжди під рукою і складно втратити, з іншого - може бовтатися і заважати при русі.

Спортивний

Спортивні моделі створені для максимального комфорту власника. Вони кріпляться, наприклад, на біцепс при заняттях спортом, якщо людина використовує телефон як плеєр. Також деякі моделі володіють вологостійкістю і надійною фіксацією телефону.

Екстремальний

Назва говорить сама за себе - в такому чохлі смартфону майже нічого не страшно. Конструкція найчастіше являє собою глухий кейс без отворів, в який поміщається апарат. Це дає максимальний захист від пилу, води і бруду.

Як визначити хороший чохол?

Безіменна китайська накладка із пластику легко купується на китайських барахолках за $ 2-5, але й служити вона може аналогічно. Покриття Soft-touh облазить, прозорий пластик мутніє - це лотерея. Отже, ось ознаки, за якими можна визначити поганий чохол:

Кнопки і роз'єми смартфона не збігаються з отворами під них. Щоб не натрапити на таке, обов'язково одягайте чохол відразу після покупки;

Чохол погано тримається на апараті. Така проблема зазвичай зустрічається у силіконових чохлів. Досить некомфортно, коли тонкі і надмірно м'які гумові краю сповзають з бічних панелей при будь-якому зручному випадку;

Неякісні матеріали. Серед дешевих китайських рішень трапляються справді цікаві і недорогі продукти, але набагато частіше безіменні аксесуари з Піднебесної викликають лише розчарування.


Автор: Олена КОСТЕНКО
Наверхнаверх