logo
dollar
euro

На Полтавщині реальні терміни позбавлення волі дають за крадіжку велосипедів

21:34 17.10.2017 eye 246
На Полтавщині реальні терміни позбавлення волі дають за крадіжку велосипедів

37-річна мешканка Кременчука вже притягалась до відповідальності за крадіжку 3 велосипедів, яку вона вчинила в лютому цього року.

За цей злочин у травні вироком Автозаводського районного суду її було засуджено на 2 роки 6 місяців позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з випробуванням строком на 1 рік. Але під час випробувального терміну жінка вкрала велосипед "Winner",  залишений власником поблизу магазину. Цього разу жінку  покарали  штрафом в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 1700 грн., що не передбачено санкцією ч. 2 ст. 185 КК України. Окрім цього, за сукупністю вироків їй була приєднана невідбута частина покарання, тобто випробувальний термін, та постановлено кожен вирок виконувати самостійно. Прокуратура  з цим не погодилась і подала апеляційну скаргу.

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду Полтавської області задовольнила апеляційну скаргу прокуратури області та скасувала вирок Автозаводського районного суду від 17 липня 2015 року щодо місцевої мешканки, засудивши її за ч. 2 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена повторно) до реальної міри покарання.

"За апеляцією прокуратури громадянка проведе за ґратами 2 роки і 7 місяців, що, мабуть, позбавить її бажання красти чуже. Адже в судовому засіданні апеляційної інстанції вона щиро розкаювалась у скоєному і запевняла, що "…вже на ті велосипеди дивитись не може", - прокоментувала  прокурор відділу підтримання державного обвинувачення в суді прокуратури області Світлана Акулова.

Про це розповіла прес-служба обласної прокуратури.


Наверхнаверх