logo
dollar
euro

Зекономлені автономними котельням кошти, кременуцькі лікарні витратять на медобладнання

16:02 08.11.2015 eye 157

Керівник міського управління охорони здоров’я Максим Середа на щотижневій апаратній нараді у Кременчуцькому міськвиконкомі повідомив, що завдяки автономним котельням  у дитячій та 2-й міських лікарнях у 2015 році вдалося заощадили понад 900 тисяч гривень. Очікується, що до кінця року ця сума збільшиться більш ніж до 1 млн. грн.

Зекономлені кошти вирішили спрямувати на закупівлю сучасного обладнання. Частину цих коштів, близько 700 тисяч гривень, вже цього року буде направлено на закупівлю необхідного обладнання для лікарень. Для 2-ї міської лікарні планують придбати апарат штучної вентиляції легенів та електричний парогенератор для виробництва пари та гарячої води для центрального стерилізаційного відділення, а також пральні. Він також дасть можливість забезпечити лікувальний заклад гарячою водою цілодобово протягом всього року.

Зараз гарячий пар купується у вагонного заводу. Це, в свою чергу, дасть економію близько 100 тисяч гривень у рік. Для дитячої лікарні буде закуплено сучасне обладнання для операційного блоку – багатофункціональний операційний стіл і операційні безтіньові лампи. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міськради.


Наверхнаверх