logo
dollar
euro

Головного рятувальника Миргородщини оштрафували за подарунок від підприємця

8:44 07.11.2015 eye 206

Протокол на  начальника Миргородського районного відділу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України був складений прокуратурою Полтавської області у вересні цього року за порушення  вимоги ч.1 ст.23 (обмеження щодо одержання подарунків) Закону України "Про запобігання корупції".

"Зазначений громадянин попросив та отримав від фізичної особи-підприємця подарунок, а саме: 10 талонів на 100 літрів дизельного пального за прихильне ставлення до підприємця під час виконання функції державного нагляду (контролю) за додержанням та виконанням законодавства у сферах пожежної та техногенної безпеки", - повідомив прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з корупційними злочинами, прокуратури області Антон Гомля.

Постановою Миргородського міськрайонного суду начальника Миргородського райвідділу ГУ ДСНС України у Полтавській області визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, та накладено штраф у розмірі 120 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить понад 2 тис. грн. Окрім цього, на 6 місяців його позбавлено права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій органів та підрозділів цивільного захисту, та конфісковано подарунок.


Автор: За інформацією прес-центру обласної прокуратури
Наверхнаверх