logo
dollar
euro

Юрій Бублик направив депутатський запит генпрокурору та міністру МВС щодо виборів у Полтаві

16:07 18.10.2017 eye 1175
Юрій Бублик направив депутатський запит генпрокурору та міністру МВС щодо виборів у Полтаві

Сьогодні, 6 листопада, у Верховній Раді України був оголошений запит до Генерального прокурора Віктора Шокіна  міністра внутрішніх справ Арсена  Авакова "Про ігнорування правоохоронцями Полтави  фактів підкупу виборців кандидатами на посаду Полтавського міського голови Олександром Мамаєм та Андрієм Матковським та інших порушень під час проведення місцевих виборів.

У запиті нардеп, який сам кандидував на посаду міського голови Полтави навів приклади порушення виборчого законодавства. Зокрема в тексті запиту йдеться:

"Факти підкупу виборців зафіксовані на 157, 158, 247 дільницях та дільницях, розташованих у 17, 19, 29 та 34 школах міста. При виявленні порушень спостерігачі, голови дільничних комісій та активісти ГО "Відкрита платформа" повідомляли працівників правоохоронних органів, які ці порушення відповідним чином фіксували…

…нікого із правоохоронців не бентежнли ані роздача цукру пенсіонерам міста саме напередодні виборів чинним на той час міським головою Олександром Мамаєм, ані роздача тим же пенсіонерам аптечок колишнім мером Полтави Андрієм Матковським знову ж таки напередодні виборів. І не вбачають правоохоронці Полтавщини у цьому ані підкупу виборців, ані порушень виборчого законодавства. А попереду у Полтаві другий тур виборів на посащи міського голови і у виборчих бюлстенях цього разу будуть лише дві одіозні особи – Олександр Мамай та Андрій Матковський, які вже набили руку на проведенні підкупів виборців та не цураються жодних брудних методів з метою втопити конкурента у лайні. І невідомо, які ще технології та схеми будуть ними використані за потурання правоохоронних органів Полтавщини".

запит

запит1

запит2
Юрій Бублик попросив посадовців здійснити перевірку фактів, наведених у запиті, та інформації, розміщеної у засобах масової інформації та на інтернет-ресурсах, зокрема в інтернет-виданні "Полтавщина", щодо підкупу виборців на місцевих виборах 2015 року. Й вжити відповідних заходів реагування до правоохоронців, які перешкоджали чи перешкоджають зібранню доказів та встановленню організаторів та учасників підкупу виборців у Полтаві.


Наверхнаверх