logo
dollar
euro

На Полтавщині планують вдвічі збільшити кількість дітей, охоплених позашкільною освітою

22:32 21.10.2017 eye 216

Сьогодні відбулось засідання Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації, під час якої директор Департаменту освіти та науки Євгеній Ленський презентував проект програми розвитку позашкільної освіти області до 2020 року.

Нею передбачено удвічі збільшити кількість дітей, охоплених позашкільною освітою вдвічі. Тобто із 40% до 80%, а це 80 тисяч школярів Полтавщини. Запроваджуватимуться адаптаційні програми для  дітей із особливими потребами та їхніх батьків з ментою сіспільної інтеграції.

Реалізуватиметься обласна програма за такими напрямками: туристично-краєзнавчий та військово-патріотичний, еколого-натуралістичний, дослідно-експериментальний. Її проект детально розгляне та проаналізує Громадська рада, внесе свої пропозиції  і лише після цього вона буде винесена  на бюджетну сесію нової обласної ради.

- Якість реалізації того, що ми з вами запланували, залежить від фінансової складової, - прокоментував голова Полтавської ОДА Валерій Головко. - Ми можемо виносити хороші ініціативи, але якщо немає грошей, всі вони залишиться хорошими лише на папері. Тому наступний бюджет має бути максимально соціальним - щоб зароблені гроші ми витрачали саме на такі важливі речі. І щоб бюджетні гроші ходили за дитиною. От якщо у будь-якому бюджеті (обласному, міському, районному чи сільському) будуть передбачені конкретні кошти на кожну дитину - на виховання, освіту, оздоровлення - тоді буде ефект. Тому пропоную консолідувати наші зусилля, знання, досвід, бо лише так отримаємо хороший результат.

Щоб заохотити до розвитку громадські організації, які займаються вихованням підростаючого покоління, очільник області пообіцяв знайти додаткові фінанси на їхню діяльність.


Автор: За інформацією прес-служби Полтавської ОДА
Наверхнаверх