logo
dollar
euro

На Полтавщині планують поводити загальнодержавні заходи за участю людей з особливими потребами

23:33 23.10.2017 eye 172

Наступного року Полтавська область може стати центром для проведення загальнодержавних заходів українців з особливими потребами.

Про це та підтримку полтавців із обмеженими фізичними можливостями говорили на зборах обласного осередку Всеукраїнської організації інвалідів "Союз інвалідів України". Про це у Фейсбук повідомив голова Полтавської ОДА.

Всеукраїнські змагання, спортивні збори та фестивалі  – проведення таких заходів на терені Полтавщини ініціюватиме голова Полтавської ОДА Валерій Головко, щоб полтавські діти, їхні батьки побачили, що у сучасному світі людина з особливими потребами може бути успішною і жити повноцінним життям. Для  цього звертатиметься у Міністерство соціальної політики, Міністерство сім’ї, молоді і спорту, щоб загальноукраїнські заходи проходили саме на теренах Полтавщини.

Голова Полтавської обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Спілка інвалідів України» Сергій Чумак зазначив, що  найважче  ― це вивести людину з особливими потребами  із чотирьох стін її власного дому. Наступного року полтавці вже планують організувати фестиваль хорових колективів, на який запросити  гостей з Німеччини. Також Сергій Чумак запропонував розробити туристичний маршрут по Ворсклі і відновити сплав на плотах, на який свого часу в область приїздили туристи з особливими потребам з усієї України. Голова ОДА ідею підтримав. І запропонував Полтавській обласній організації інвалідів розробити план заходів та пропозицій, аби внести їх, зокрема, і до обласної профільної програми.


Автор: За інформацією прес-служби Полтавської ОДА
Наверхнаверх