logo
dollar
euro

Петро Ворона готовий співпрацювати з усіма політичними силами в Полтавській обласній раді

12:25 18.10.2017 eye 315

Петро Ворона на Громадському радіо поділився враженнями про вибори на Полтавщині

Чинний ще голова Полтавської обласної ради Петро Ворона повідомив, що до Полтавської облради зайшли представники 10 політичних сил і тепер вкрай важливим стає налагодити співпрацю між цими політичними партіями, аби здійснити необхідні зміни в житті полтавської громади.

У новій обласній раді з 84 депутатів лише 14 працювали у облрадах попередніх скликань. Тому депутатам треба ще буде навчатись, як працювати на користь суспільства.

«Блок Петра Порошенка «Солідарність» у нас в облраді має 15 осіб, друга позиція це «Батьківщина», що налічує 13 осіб, і на третьому місці «Радикальна партія», «Укроп» та «Партія простих людей», які мають кожна по 8 депутатів. Я особисто готовий співпрацювати з усіма політичними силами, які, перш за все, сповідують інтереси громад нашого краю», - зазначив пан Ворона.

Він висловив переконання в тому, що вибори на Полтавщині пройшли максимально демократично і ніякого адміністративного тиску на кандидатів у депутати до обласної ради не було. Констатував, що певні проблеми є у Полтаві, де багато спостерігачів говорять про певний підкуп виборців.


Автор: За інформацією прес-служби облради
Наверхнаверх