logo
dollar
euro

Матковський під прикриттям президентської партії привів у Полтавську міськраду своїх

17:40 04.11.2015 eye 1599
Матковський під прикриттям президентської партії привів у Полтавську міськраду своїх

Колишній мер Полтави Андрій Матковський хоче знову обійняти цю посаду і готується до другого туру виборів.

Перший раз він прийшов до влади з "Батьківщиною" Юлії Тимошенко. Однак, як тільки у пані Юлі справи пішли кепсько, "зробив тьоті ручкою", мовляв, міський голова – посада не політична, отже, треба бути поза партіями.

Чи стане Матковський міським головою, це виборцям ще вирішувати. А от депутатом Полтавської міськради він вже став і не один, а в компанії ще 7 людей. Хто ці люди, які від імені полтавців і президентської партії "Солідарність" впливатимуть на життя обласного центру?

По-перше, це заступник Матковського часів мерства безпартійний Корчака Володимир Михайлович. Нині він директор приватного підприємства Полтавське бюро технічної інвентаризації "Інвентаризатор". Цю посаду обіймає з 2011 року. Цікавий факт: до 2008 року Полтавське бюро технічної інвентаризації було колективним підприємством і, раптом, під час мерства пана Матковського стало приватним. У місті тоді подейкували, що він якимось чином дотичний до вже приватного "Інвентаризатора", але пан Андрій активно заперечував.

Ще одна цікава особа - Мелкумова Юлія Альбертівна, безпартійна начальник відділу продаж Товариство з обмеженою відповідальністю "Комерц Еволюшн". У громадській активності на території обласного центру не помічена. Від інших 33-річних полтавок відрізняє її тільки те, що однієї із власників істотної участі "Комерц Еволюшн", де працює новообрана депутатка, є пані Матковська Вікторія Володимирівна.

"Родзинка списку Матковського" – безпартійний ніде наразі не працюючий Чередніченко Сергій Іванович. Біографія у цього діяча "багата" і потребує окремої розмови. Останнім часом відзначився тим, що розсварився у соцмережі майже з усіма полтавськими журналістами, не стидаючись міцних висловлювань. А ще став ведучим авторської програми "Час Че" на телеканалі "Студія "Місто", де теж свариться.

А ще від президентської партії в міській раді засідатимуть:

безпартійний Павлій Віталій Юрійович, старший інспектор по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста полтавської міськради;

безпартійна Матвеєва Майя Кадирівна, директор Приватного закладу "Міжнародна дитяча школа "Юний європеєць";

безпартійний Печериця Володимир Григорович, робітник на станції Полтава-Київська;

єдиний в команді член партії "БПП "Солідарність" Глазов Олександр Миколайович, студент.

І, на жаль, це склад не надихає.


Наверхнаверх