logo
dollar
euro

У колоніях Полтавщини відсвяткували день Хрещення Київської Русі

17:27 31.07.2013 eye 290
У колоніях Полтавщини відсвяткували день Хрещення Київської Русі

Минулими вихідними в установах виконання покарань Полтавської області було проведено святкові заходи з нагоди відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі.

З нагоди цього свята у Надержинщинській виправній колонії (№65), де утримуються жінки, які вже відбували покарання у місцях позбавлення волі, були проведені урочисті збори засуджених. На цей захід адміністрація установи запросила представників Української Православної Церкви.

 - Хрещення Київської Русі - це єдність державного і духовного начала, - розповідає засудженим протоієрей Олександр Антонюк, благочинний Полтавського районного благочиння, ІІ клірик Спаської церкви м.Полтави, - Християнство, проповідуючи милосердя та християнську любов, об'єднало релігійно велику державу Володимира і позитивно вплинуло на мораль керівної верхівки і населення.
 
Також було продемонстровано кінофільм «Земне та Небесне», про значення віри в житті людини. Архієрейський хор під керівництвом диякона Димитрія Литвиненка, виконавши ряд пісень, заполонили серця присутніх добром та спокоєм. А ієреї отець Андрій та отець Володимир у молитовній кімнаті установи провели обряд Богослужіння.

А для вихованців та працівників Кременчуцької виховної колонії отець Олександр провів тематичну годину на тему «Хрещення Київської Русі та його історичне значення у розвитку християнства». У своєму виступі він окреслив основоположні засади православ’я, здійснив історичний екскурс у часи становлення християнства та хрещення Київської Русі.

Перед храмом, на території установи, пройшло святкове богослужіння і молитви за Україну, народ, єдність.

За традицією захід закінчився окропленням всіх присутніх свяченою водою.

У Машівській ВК (№9) та Крюковській ВК (№29) були проведені спортивні змагання, присвячені річниці Хрещення Русі. Так, в ці дні відбулися змагання з футболу, волейболу та настільного тенісу між засудженими відділень соціально-психологічної служби.

В пенітенціарних установах Полтавщини майже 600 засуджених регулярно відвідують богослужіння, які проводяться Українською Православною Церквою, на постійній основі відвідують засуджених 14 священників, - повідомляє прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області.


Наверхнаверх