logo
dollar
euro

Американський фолк-гурт з рідного штату Стівена Кінга познайомить полтавців з музикою кантрі

17:29 19.01.2018 eye 322
Американський фолк-гурт з рідного штату Стівена Кінга познайомить полтавців з музикою кантрі

6 листопада о 19:00 полтавці можуть послухати американську традиційну музику. На сцені палацу дозвілля "Листопад" виступить кантрі-гурт "Old Grey Goose International".

У 2014-му і на початку 2015 року Посольство США в Україні підтримало виступ фолк-групи "The Tumbling Bones". Концерти пройшли настільки успішно, що Посольство вирішило продовжити знайомити українців з цим чисто американським музичним жанром, запросивши "Old Grey Goose International" в Україну.

Гурт "Old Grey Goose International" ("Старий cивий гусак інтернешнл") грає традиційну американську танцювальну музику, використовуючи акустичні інструменти. У репертуарі їх композицій – пісні про кохання, працю, любов до життя. Митці пропагують взаємодію і взаєморозуміння між різними культурами через виконання традиційних пісень і танців та обмін ними. Адже в цьому на їх думку і полягає культурне розмаїття США

Цей музичний колектив існує вже 40 років. До Полтави вони завітають у рамках міжнародного туру, який є 13-им за ліком у історії гурту.

- Ми виступаємо не тільки на концертах. Дуже часто граємо музику на танцювальних вечірках, аби люди могли просто танцювали. Взагалі у штаті Мен, звідки ми приїхали, є велика спільнота музикантів, які виконують цю традиційну музику. І, звичайно, ці пісні співають дуже часто, коли працюють – займаються фермерством, ловлять рибу, рубають ліс. Це невід’ємна частина нашої ідентичності, – розповіли учасники "Old Grey Goose International".

Музиканти виконують свої пісні на таких інструментах, як контрабас, гітара, акордеон, кості з лосиних ребер. Основним інструментом, на якому виконуються композиція в стилі кантрі – банджо.

Також 6 листопада американці завітають до школярів гімназії №17.

Виступ гурту в Полтаві відбудеться в рамках культурного фестивалю "Дні Америки". За день до концерту у нашому місті музиканти виступлять у Києві, а після Полтави – у Сумах.

До речі, штат Мен, який представляють музиканти, відомий ще й тим, що там проживає один з найпопулярніших письменників сучасності – "король жаху" Стівен Кінг. І він теж дуже полюбляє кантрі.

Що: Концерт американського фолк-гурту "Old Grey Goose International".

Де: Палац дозвілля "Листопад".

Коли: 6 листопада о 19:00.

Вхід: По запрошенню.

Запрошення на концерт у Полтаві можна замовити заздалегідь, зателефонувавши на номер 099-513-52-97 або 05322-7-50-19.


Автор: Роман Коржик, незалежне мистецьке об’єднання "Magnum Opus"
Наверхнаверх