logo
dollar
euro

Двох працівників "Полтаванафтогаз" та їх спільників судитимуть за крадіжки газоконденсату

9:44 04.11.2015 eye 290

Четверо мешканців області та двоє операторів із видобування нафти й газу НГВУ "Полтаванафтогаз", організувавшись у групу, здійснювали систематичне викрадення газового конденсату з установки УППГ-1, розташованої на території  підприємства.

П’ятьох членів групи затримали 31 липня цього року поблизу с. Осняги Гадяцького району під час викрадення газового конденсату. Причетність ще одного мешканця області до скоєння злочину було встановлено та доведено під час досудового розслідування.

Своїми ндіями зловмисники завдали НГВУ "Полтаванафтогаз" понад 100 тис. грн. збитків. Із метою відшкодування яких на майно підозрюваних наразі накладено арешт".

Наразі Прокуратурою Полтавської області затверджено та направлено до суду для розгляду по суті обвинувальний акт щодо 6 осіб у вчиненні злочинів, передбачених ч. ч. 3, 5 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена організованою групою). Про це повідомив начальник відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, прокуратури області Юрій Розанов.


Автор: За інформацією прес-служби обласної прокуратури
Наверхнаверх