logo
dollar
euro

На Полтавщині вкладники банку "Фінанси та кредит" отримуватимуть свої гроші в Ощадбанку

8:28 19.10.2017 eye 391
На Полтавщині вкладники банку "Фінанси та кредит" отримуватимуть свої гроші в Ощадбанку

Із 4 листопада 2015 року публічне акціонерне товариство «Банк «Фінанси та кредит» розпочинає виплати коштів вкладникам за договорами, строк дії яких закінчився до 1 листопада 2015 року включно та за договорами поточного банківського рахунку. Виплати коштів будуть здійснюватися через установи чотирьох банків.

Банк, що здійснює виплату коштів, визначається залежно від місця реєстрації проживання за паспортом, вказаному вкладниками під час укладання договору банківського вкладу/рахунку з АТ «Банк «Фінанси та кредит». Мешканці  Полтавщини отримуватимуть свої гроші  в АТ «Ощадбанк».

Виплата вкладів за договорами карткового банківського рахунку буде здійснюватись тільки після отримання АТ «Банк «Фінанси та кредит»у повному обсязі інформації про операції, здійснені міжнародними платіжними системами.

Для отримання коштів за зазначеними договорами, вкладникам Полтавщини необхідно звернутися до відділення «Ощадбанку» з паспортом та документом органу про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень. Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно звернутися до АТ «Банк «Фінанси та кредит». Про це повідомляє Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

Про строки та порядок виплат вкладникам, строк дії договорів яких закінчується після 1 листопада 2015 року, а також за договорами карткового банківського рахунку буде оголошено додатково на офіційному сайті Фонду та сайті АТ «Банк «Фінанси та кредит».


Наверхнаверх