logo
dollar
euro

За 9 місяців 2015 року Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів задіяв близько 200 тис. грн на соціальні відрахування

14:36 03.11.2015 eye 676
За 9 місяців 2015 року Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів задіяв близько 200 тис. грн на соціальні відрахування

Протягом  2015 року Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів (ХМКК ДП) відрахував на соціальні потреби своїх, як нині працюючих, так і колишніх працівників близько 200 тис. грн. У цю суму входять: медичне обслуговування, матеріальна допомога пенсіонерам та ветеранам комбінату, відпочинок для дітей працівників, а також безпроцентні кредити на їх особисті потреби.

Крім названої вище допомоги своєму колективу, а також їх сім'ям, підприємство не залишає без уваги навчальні заклади не лише міста, а й області: школи, дитячі садки і будинки, спортивні клуби та секції, а також активно підтримує громадські організації Хорола.

Так, наприклад, в 2014 році для учнів 9-11 класів з особливими досягненнями у вивченні шкільної програми Хорольського навчально-виховного комплексу, керівництво молококомбінату заснувало стипендії, з виплатою двічі на рік, згідно оголошених семестрових результатів успішності. Окрім старшої школи, грошову мотивацію отримують також учні 8 класу, які мають не менш значні досягнення і рівень активності в Малій академії наук України, різного роду конкурсах, олімпіадах. Сума стипендії, залежно від класу, варіюється від 500 до 1000 грн. До того ж, під генеральним спонсорством Хорольського МКК ДП проходять різного роду спортивні та міські заходи.

Другий рік поспіль комбінат повною мірою перекриває потребу у своїй продукції Кременчуцький обласний спеціалізований будинок дитини, де на сьогоднішній день знаходиться 82 вихованця, з яких 23 інваліди із захворюванням центральної нервової системи. Тільки протягом 2015 року ХМКК ДП передав дитячому будинку сухих сумішей, кашок, сухого молока і масла власного виробництва більш, ніж на 63 тис. грн. Допомогу продукцією комбінату отримують і соціально незахищені верстви населення, відповідно до зазначеної необхідності.

Крім іншого, комбінат забезпечує необхідною обмундируванням і предметами особистого користування своїх співробітників, котрі пішли служити в зону проведення АТО. Базове забезпечення одного з них становить понад 12 тис.грн. На сьогоднішній день вже 8 осіб від комбінату побували на Сході України, захищаючи свою країну. При цьому за кожним з фахівців збереглося робоче місце та виплата заробітної плати в повному обсязі.

www.malysh.ua


Наверхнаверх