logo
dollar
euro

У Кременчуці зросла кількість тяжких злочинів, скоєних неповнолітніми

9:35 03.11.2015 eye 279

У прокуратурі Кременчука  2 листопада відбулася міжвідомча нарада керівників правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування міста. У її роботі взяли участь заступник прокурора Полтавської області Олександр Савенко та начальник відділу ювенальної юстиції прокуратури області Галина Скотаренко.

Обговорювалось  дотримання вимог законодавства, спрямованого на попередження правопорушень, бездоглядності та шкідливих звичок серед дітей, охоплення їх змістом дозвіллям і захисту їхніх прав.

Перший заступник прокурора  Кременчука Станіслав Торопчин зазначив, що, упродовж 9 місяців цього року,  на території Кременчука на 35,2%  зросла злочинність серед неповнолітніх. Збільшилась кількість  тяжких і особливо тяжких злочинів, розбійних нападів, крадіжок, вчинених у групі із дорослими, а також повторних злочинів. Водночас, за його словами, на 69% зменшилась кількість неповнолітніх,  які вчинили правопорушення. Цк означає, що злочини вчиняють одні й ті самі особи та ще й по кілька епізодів. Відтак, слід говорити про несвоєчасне виявлення таких дітей та недостатню профілактичну роботу з ними, наголосив прокурор.


Автор: За інформацією прес-служби обласної прокуратури
Наверхнаверх