logo
dollar
euro

Голова Полтавської ОДА розповів про плани на літо для дітей з особливими потребами

18:25 23.10.2017 eye 254

У 2016 році в Полтавській області планують оздоровити понад 37 тисяч дітей, з яких 75% ― це діти, які потребують особливої соціальної підтримки.

Про це голова Полтавської ОДА Валерій Головко заявив сьогодні під час щотижневої апаратної наради. Цього року у освітянські  заміські табори відпочинку путівки коштували від 2950 гривень до 3600 гривень. Валерій Головко зазачив, що, згідно з результатами моніторингу, полтавські родини у змозі викласти за путівку 600―700 гривень. Решту коштів потрібно відшкодовувати за рахунок місцевих бюджетів ― обласного, районних, міських, сільських та селищних, а також за рахунок позабюджетного фінансування. Про це повідомила прес-служба ОДА.

Продовжив тему дитячого відпочинку Валерій Головко сьогодні на своїй сторінці в Фейсбук, приділивши особливу увагу дітям з особливими потребами:

«Сьогодні директор Департаменту освіти і науки Євгеній Ленський озвучив невтішну статистику: лише 17 діток із обмеженими фізичними можливостями відпочивали цього літа в оздоровчих таборах. Причина не в фінансових проблемах, а у психологічних перепонах: батькам важко відпускати своїх особливих діток, оскільки вони не впевнені, що їм буде комфортно у таборі. Саме тому лише 200 учнів навчаються у полтавських школах у форматі інклюзивної освіти. Щоб подолати цей психологічний бар'єр, маємо намір в області уже найближчим часом провести всеукраїнські семінари, зустрічі, фестиваль чи спортивні змагання за участі дітей з особливими потребами. Сподіваємося на підтримку Міністерства культури, Міністерства сім'ї, молоді та спорту в реалізації цього проекту. Бо на всі ці заходи насамперед хочемо запросити полтавські родини з особливими дітками, щоб вони побачили і зрозуміли, що фізичні вади не можуть стати перепоною на шляху до успіху, не завадять реалізації талантів. І тим більше не можуть заважати повноцінному відпочинку. До речі, наступного літа на базі дитячого оздоровчого центру "Миргородський" буде діяти спеціальна група, де 25 школярів з особливими потребами зможуть відпочити разом зі своїми батьками. Ще у двох таборах ― "Горизонт" (Комсомольськ) та "Маяк" (Полтавський район) діятимуть групи спортивного профілю саме для дітей із обмеженими можливостями».


Наверхнаверх