logo
dollar
euro

Кременчуцький суддя загинув, втікаючи від погоні силовиків

0:53 19.10.2017 eye 932

Про це пише кременчуцьку видання "Програма Плюс".

Автоаварія, в  якій загинув суддя, сталась  увечері 30 жовтня на вулиці Ярмаркова біля  перехрестя із Занасипським шляхом (поруч розтащована АЗС та залізничні колії). Автомобіль Деу-Ланос, в якому  суддя Віталій Зємцов їхав разом із адвокатом Віталієм Свириденком врізалась у вантажний автомобіль. За попередніми даними, за кермом автомобіля перебував адвокат.

"Програма Плюс" плвіжомляє, що попередньо відомо, що погоня за Зємцовим та Свириденко розпочалась на паркінгу біля торгівельного центру "Амстор". Припускають, що мова може йти про отримання хабаря у розмірі 5 тис. доларів США. Сам хабар відслідковувався оперативними спецслужбами. Після передачі коштів оперативники зробили спробу заблокувати  "Деу", де перебували Свириденко та Зємцов, але це не вдалося.  Переслідувані намагались швидко зникнути з паркінгу "Амстору", внаслідок чого було спровоковано ДТП на проїзджій частині вулиці Халаменюка за участі Шкода-Октавіа та Тойота-Камрі.

За інформацією джерел "Кременчуцької газети", хабар у сумі 5 тис. доларів  була передана біля "Амстора". Коли суддя і адвокат почали від'їжджати від супермаркету, їх заблокували машини "наружки", але водій ДЕУ, "розштовхавши" їх, почав їхати від переслідувачів. Силовики в машинах рушили за ним і переслідували до моменту ДТП. Є інформація, що машини їхали зі швидкістю не менше 110-130 км / год. Слідство у даній справі хабарництва здійснювали МВС І Генпрокуратура, а не місцеві силовики.


Наверхнаверх