logo
dollar
euro

Президент призначив нового очільника УСБУ Полтавщини

19:03 31.10.2015 eye 1245

31 жовтня Указом Президента України  №618 начальником Управління Служби безпеки України в Полтавській області призначено РАХІВСЬКОГО Юрія Васильовича.

Указом Президента України №617 Кривич Олександр Миколайович відсторонений від посади начальника Управління Служби безпеки України в Полтавській області, яку він обіймав 3 квітня 2014 року.

Про пана Рахівського відомо, що навесні 2014 року він був одним з кандидатів на посаду очільника обласної міліції Закарпаття. Тоді він взяв участь у громадських слуханнях і розповів про себе, як повідомив сайт tyachiv.com.ua, таке:

Народився на Закарпатті у 1965 році. З 1986 року почав працювати у правоохоронних органах. По закінченні навчання у Івано-Франківській школі міліції працював на різних посадах в Ужгороді. У1997 став начальником відділу карного розшуку. У 2005 році став начальником УМВС у Закарпатській області. Згодом очолював Львівська та Закарпатську СБУ. після цього працював у Івано-Франківстькій області. Після виборів 2010 звільнився через обрання Януковича президентом.

Пан Рахівський зазначив, що перебуваючи на Майдані, був дуже опечалений поведінкою міліціонерів. Каже, така система себе віджила. Бо коли міліція ходить на обшуки та виловлює людей з гопниками, то це, звісно, призводить до того, що міліції люди перестала довіряти. Під час подій на Грушевського переживав, що стоїть по різні боки барикад зі своїми колегами.

Чим займався останні роки, Юрій Рахівський  землякам не розповів.

На офіційному сайті Верховної Ради України повідомляється, що Рахівський Юрій Васильович є помічником-консультантом народного депутата України Луценко Юрія Віталійовича, який працює з поширенням дії Закону України "Про державну службу".


Наверхнаверх