logo
dollar
euro

Уже відомі імена міських голів 8 міст Полтавщини

14:01 31.10.2015 eye 739

Зокрема, на сайті ЦВК повідомляються результати виборів  міських голів у 4 з 6 міст обласного значення та  4 з 7 міст районного значення.

Так, міським головою Гадяча став кандидат від «БПП «Солідарність», перший заступник мера міста Володимир Нестеренко, який набрав 33,38% голосів виборців. У Комсомольску переміг теж перший заступник чинного мера, самовисуванець Дмитро Бикова, набравши 48% голосів виборців. У Лубнах 52,7 % виборців віддали перемогу чинному міському голові  само висуванцю Олександру Грицаєнку. У Миргороді з 56,28% голосів виборців  теж переміг чинний мер Сергій Соломаха, який балотувався від «БПП «Солідарність». У Полтаві та Кременчуці переможці визначатимуться у другому турі. Такі результати виборів у містах обласного значення.

У містах районного значення результати виборів такі: мером Зінькова з 94,8% голосів переобрано самовисуванця Сергія Максименка; Карлівки  –  кандидат від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» безробітний самовисуванець  України Олександр  Наконечний із 40,4 %; Червонозаводського  Лохвицького району – чинний голова міськради самовисуванець Віталій Сидоренко із  82,8%;   Хоролу  – кандидат від балотувався від ВО «Батьківщина», приватний підприємець  Сергій Волошин із 29,5%.


Наверхнаверх