logo
dollar
euro

У Полтаві засуджено 3 міліціонерів-наркозбувачів

18:22 23.10.2017 eye 286

Учора, 29 жовтня, вироком Ленінського районного суду  Полтави до 6 років позбавлення волі, з конфіскацією  половини належного майна, з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на 3 роки, зі штрафом у 400 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, зі спеціальною конфіскацією та позбавленням спеціального звання засуджено трьох працівників ВБНОН Полтавського МУ УМВС України в Полтавській області. Про це під час брифінгу повідомив прокурор Полтавської області Сергій Попов.

«Працівниками прокуратури в суді було наведено достатньо доказів того, що вказані працівники міліції систематично займались незаконним придбанням, перевезенням, зберіганням з метою збуту, а також незаконним збутом особливо небезпечних наркотичних засобів та зловживали службовим становищем. У правоохоронців вилучено 50 г макової соломи та понад 500 г канабісу», - розповів Сергій Попов.

Також він додав, що прокуратурою вивчається вирок суду. І, у разі встановлення підстав для оскарження, прокуратурою області буде внесено апеляційну скаргу. Відповідно до вимог кримінального процесуального законодавства вирок може бути оскаржений протягом 30 днів з дня його проголошення.


Автор: За інформацією прес-служби обласної прокуратури
Наверхнаверх