logo
dollar
euro

Лікарні Полтавщини за державний кошт придбавали ліки, які використовували в наданні платних послуг

13:45 30.10.2015 eye 485
Лікарні Полтавщини за державний кошт придбавали ліки, які використовували в наданні платних послуг

Таке та інші порушення Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області виявили під час ревізії Котелевської та Диканської центральних районних лікарень.

Фінінспектори перевірили діяльність Котелевської лікарні за період з 01.01.2012 по 31.08.2015 і виявили порушення, що призвели до втрат 215,1 тис. Зокрема,  за рахунок коштів загального фонду, в сумі 145,7 тис. грн, посадові особи лікарні, в порушення чинного законодавства, покрили витрати на оплату комунальних послуг та на придбання медикаментів, які були використані при наданні платних послуг. Медичний заклад не повернув до місцевого бюджету 29 тис. грн, утриманих із працівників, яким у попередні роки зайво виплатили заробітну плату.

Також бухгалтерська служба лікарні замість орендарів сплатила за комунальні послуги, переплатила заробітну плату працівникам установи та невірно нарахований соціальний внесок на суму завищених виплат з оплати праці. Через це зайво витрачено майже 22 тис. грн.

Подібні порушення, що призвели до  втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 167,7 тис. грн.,  зафіксовані й під час планової ревізії Диканської центральної районної лікарні за період з 01.02.2012 по 31.08.2015.

За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку низку  посадових осіб медзакладів притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано райдержадміністрації та органи прокуратури.


Автор: За інформацією прес-служби Держфінінспекції в Полтавській області
Наверхнаверх