logo
dollar
euro

Ситуація з виборами у Полтаві соромніша, безнадійніша, тупіша і невідворотніша, ніж деінде – думка політолога

9:30 19.01.2018 eye 292
Ситуація з виборами у Полтаві соромніша, безнадійніша, тупіша і невідворотніша, ніж деінде – думка політолога

На думку російського політолога, вибори у Полтаві – класичний приклад пенсіонерократії Про це Андрій Окара написав у виданні "Новое время":

"Поки ледачі молоді виборці гальмували, пенсіонери з активною життєвою позицією (в сенсі ті, що активно тусили на виборах і навколо виборів) зробили свій вибір. Цукор (8 кг на людину) і аптечки (1-2 шт.) зірвали банк, і вийшли у другий тур, залишивши далеко позаду молодих, креативних, енергійних, націоналістичних, модернізаційних кандидатів і навіть одного старожила ЦК ВЛКСМ.

Ситуація набагато гірше того, що відбулося в Києві, Одесі, Дніпропетровську і навіть Харкові. Гірше, тому що соромніша, безнадійніша, тупіша і невідворотніша. Зрозуміло, справа не тільки в цукрі, але і в почутті надійності, захищеності, стабільності, яке вселяли кандидати-лідери. Але від цього не легше, а важче.

Якщо в інших містах хоча б залишилася надія на альтернативу, то на батьківщині Гоголя, Котляревського, Зощенка, Віри Холодної, Сковороди, Паїсія Величковського, перекладача "Іліади" Гнєдича і Вадима Казаченко у другому турі буде як в соцреалізмі: "гарне" буде боротися з "ще кращим".


Наверхнаверх