logo
dollar
euro

Ціну чаю можна буде включити до вартості квитка у швидкісних поїздах

19:28 19.10.2017 eye 131
Ціну чаю можна буде включити до вартості квитка у швидкісних поїздах

З 1 листопада 2015 року пасажири швидкісних поїздів при оформленні проїзних документів через квиткову касу та мережу Інтернет матимуть можливість сплатити також вартість чаю. Послуга надається виключно за бажанням пасажира.

Вартість чаю при оформленні квитка через залізничну касу або мережу Інтернет становитиме 10 грн. Послуга поширюється на вагони 1-го та 2-го класу поїздів Інтерсіті та Інтерсіті+. Впровадженню цієї послуги передувало вивчення думки пасажирів: при проведенні маркетингових досліджень мандрівники неодноразово висловлювали побажання включити вартість чаю до вартості квитка.

Нагадуємо, що пасажири вагонів 1-го класу швидкісних поїздів за бажанням можуть включити до вартості квитка ціну продуктового набору. До його складу входять свіжі овочі, м’ясні, хлібобулочні та кондитерські вироби, соки, напої або мінеральна вода. Такий набір пасажир може сформувати і самостійно, відповідно до запропонованого асортименту продуктів вагона-буфета у межах вартості продуктового набору.

Українська залізнична швидкісна компанія постійно працює над розширенням спектру сервісних послуг з метою забезпечення максимального комфорту під час подорожі швидкісними поїздами.


Автор: Прес-служба "Укрзалізниці"
Наверхнаверх