logo
dollar
euro

Керівники Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА агітували за імунізацію з онуками на руках

23:30 17.10.2017 eye 594

Директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА Віктор Лисак привів на щеплення свою онучку Варвару, а його заступник Ігор Куделич - онуків Івана та Поліну. Таким чином медики власним прикладом заохочують батьків захищати дітей від поліомієліту, вакцинуючи проти хвороби, від якої немає ліків.

Із 20 жовтня по 10 листопада 2015 року проходить перший тур додаткових щеплень проти поліомієліту для діток у віці від 2-х місяців до 6 років.  Наступний тур буде через 30 днів для такої самої вікової категорії. У третьому турі будуть щеплюватися діти до 10 років. Про це повідомляє прес-центр ДОЗ ОДА.

Вакцини, запевняють медики, вистачить на всіх. І це – якісний, сертифікований французький препарат. Діткам, які не отримували щеплень від поліомієліту, вводиться інактивна вакцина, попередньо щепленим - крапають ОПВ.

Діткам, які не отримували щеплень від поліомієліту, вводиться інактивна вакцина, попередньо щепленим - крапають ОПВ.

Якщо вакцинацію дитині роблять взагалі уперше, необхідно пройти попередній огляд у лікаря, зробити аналізи крові і сечі. Якщо дитина уже щеплена, здорова, варто відвідати свого дільничного лікаря, який направить на щеплення.

Щеплення проводиться безкоштовно.


Наверхнаверх