logo
dollar
euro

Правоохоронцям Полтавщини повідомляли про підкуп, підробку документів та інші порушення виборчого законодавства

4:26 20.10.2017 eye 212

Про підсумки місцевих виборів у Полтавській області в облдержадміністрації говорили 29 жовтня під час прес-конференції за участю директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вадима Штефана і начальника відділу зв’язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області Юрія Сулаєва.

Юрій Сулаєв поінформував, що представники міліції миттєво реагували на повідомлення про правопорушення під час передвиборчої агітації  та у день волевиявлення. Таких повідомлень до правоохоронців надійшло  233. Але це не остаточна цифра, оскільки заяви ще надходять.

У день голосування надійшло 89 повідомлень про поршення виборчого законодавства. Відкрито 8 кримінальних проваджень, зокрема, щодо 2 підкупів виборців, підробки документів, нанесення тілесних ушкоджень голові територіальної виборчої комісії, спроби винесення бюлетенів з виборчої дільниці. За цими правопорушеннями складено 9 протоколів. Наразі понад 100 повідомлень правоохоронці перевіряють та збирають докази для проведення слідства.

До закінчення другого туру місцевих виборів міліція працюватиме у посиленому режимі.


Автор: За інформацією прес-служби Полтавської ОДА
Наверхнаверх