logo
dollar
euro

Вісім варіантів квіткового букета для жінки

4:41 21.01.2018 eye 1107
Вісім варіантів квіткового букета для жінки

Подібне питання не раз ставив собі кожен чоловік, обираючи букет квітів на Восьме березня або на День народження своєї коханою, або матері чи дочки. Які ж квіти подобаються жінкам? Напевно, не існує універсальної відповіді на подібне питання. Але компанія UFL, що вже більше ніж 10 років займається доставкою квітів по Україні та світу, ділиться з нами досвідом та секретами.

Неможливо підібрати такі квіти, щоб беззаперечно подобались кожній людині на Землі. Комусь подобаються троянди, а комусь – хризантеми. Якщо Ви не знаєте, які квіти любить ваша кохана, проявіть фантазію та спробуйте обрати той букет, що сподобався особисто Вам. Пам’ятайте, що увага та турбота ціняться найбільше.

Отже, які квіти обрати, щоб потішити жінку?

Классичний варіант – червоні троянди.

Букет з червоних троянд – це безсмертна класика серед букетів. Компанія UFL називає червону троянду беззаперечним лідером серед своїх продажів. Кількість троянд може бути будь-яка, від однієї елегантної квітки до сто однієї. Червону троянду недарма називають королевою квітів – це найбільш вишукана та сповнена пристрасті квітка.  Мовою квітів букет із червоних троянд означає палке кохання та обожнювання.

Екзотичний варіант – орхідеї.

Невідомо, чому більшість жінок так любить орхідеї. Можливо, через те, що своєю незвичайною формою ці квіти нагадують метеликів? Орхідея – це квітка для мрійників. Маленький лайфхак: якщо збираєтесь подарувати жінці предмет побуту або річ, що потрібна їй для роботи, додайте букет із орхідей для подарунку, і ніхто ніколи не зможе назвати Вас неромантичним. До речі, орхідеї вважаються одними з найменш алергенних квітів, тому якщо Ваша дама серця алергік, то такий варіант підійде для неї найкраще.

collage2
Творчій варіант – калли.

Дівчата люблять калли, але зазвичай не очікують отримати букет з цих квіток в якості подарунку. І це добре! Адже букет з калл може стати приємною несподіванкою! Якщо дівчина – людина творча, то їй обов’язково сподобається нестандартний підхід до вибору квітів, а для Вас такий подарунок створить репутацію неордираної особистості. В залежності від кольору на кількості квіток, букет з калл може бути як ніжним знаком уваги, так і вишуканим романтичним подарунком.

Весняний варіант – півонії.

Співробітниці UFL по секрету розповіли, що півонії – це улюблені квіти для більшості з них. Чому жінкам подобаються півонії? В цих квітах все ідеально – від пишноти їх шовкових пелюсток до надзвичайно приємного аромату. Букети з півоній завжди виглядають дуже гарно. Нажаль, ці квіти є сезонними, тому їх можна придбати лише в травні. Але якщо дужу хочеться подарувати коханій такі шикарні квіти, можна звернути увагу на троянди Девіда Остіна, які ще мають назву англійські троянди чи півонієподібні. Ці квіти своєю повнотою нагадують півонії, а пахнуть як класичні сорти троянд.

Яскравий варіант – гербери та хризантеми.

Зазвичай при слові "квітка" люди уявляють собі саме герберу – тонку та вишукану, з яскравими пелюстками, що можуть бути будь-якого кольору, окрім синього. Гербери добре виглядають в букетах у поєднанні з сяйливими хризантемами, що також мають виразний п’янкий аромат. Такий букет не забов’язує дівчину, тому він може стати ідеальним варіантом для першого побачення, або як подарунок для найкращої подруги.

Ніжний варіант – тюльпани.

Ці квіти також виявилися дуже популярними серед жінок. Ніжний букет з бутонів тюльпанів, що ще не розпустилися, може стати ідеальним подарунком як для дівчини або дружини, так і для матері та доньки. Для багатьох родин тюльпани в якості подарунку на Восьме березня вже стали родинною традицією, але такий букет буде доречним не лише на жіноче світо, а також і на День Народження або на День Ангела.

Варіант романтичний – еустоми.

Еустоми ще носять назву ірландських троянд. Ці квіти справді формою пелюсток нагадують троянду, але мають більш тонке стебло та інакше листя. Великий букет з еустом білого, рожевого або фіолетового кольору може стати відмінною альтернативою трояндам. Букет з еустом не підходить для дарунку колезі або вчительці – ці квіти мають бути подаровані лише найближчій людині, тому обирайте їх для коханої жінки або для матері.
Варіант щирий – польові квіти.

Як показує досвід, багатьом жінкам дуже подобаються польові квіти, бо вони унікальні та щиросердні такий дарунок ніби відкриває перед адресатом всю душу дарувальника. Але пам’ятайте – не варто дарувати польові квіти, якщо Вам самому вони не подобаються. Бо такі квіти мають бути лише від чистого серця.

Які б квіти Ви не обрали для подарунку, пам’ятайте, що будь-який букет порадує жінку. Якщо від подарований з теплими почуттями. Для того, щоб замовити доставку квітів у Полтаву, Ви можете скористуватися сервісом від  компанії UFL на сторінці. Букет квітів – це той подарунок, що може перетворити звичайний день в свято та зробити настрій радісним.


Наверхнаверх