logo
dollar
euro

В одному із сіл Полтавського району гроші таки програли вибори сільського голови

12:22 26.10.2015 eye 1305

Володимира Сухаренка знову обрали Рунівщинським сільським головою.

Про це у Фейсбук повідомила журналістка,  громадський діяч Людмила Стельмах (Кучеренко):

"Усього один голос забезпечив перемогу чинному рунівщинському сільському голові Володимиру Сухаренку. Члени дільничної виборчої комісії, склад якої перед виборами змінили на користь опонентів Сухаренка, під відеозапис десять разів перераховували бюлетені, але результат залишався незмінним.

І це незважаючи на те, що ПП "Альфа-Капітал", яке орендує земельні паї в Рунівщині, витратило величезні кошти на непрямий підкуп виборців. І концерти влаштовувало, і накрили 20 метрів столів з шашликами та іншими наїдками, і дітей та вчителів двома автобусами у Харків возили. І голова Полтавської РДА Лідія Лепейко підтримала конкурента Сухаренка – ставленика ПП "Альфа-Капітал" Віталія Жука. До речі, у селі розповідають і про прямий підкуп.

Дізнавшись про перемогу Сухаренка, селяни, які незважаючи на погрози, відмову орендаря обробляти городи йшли зі своїм очільником до кінця, радіють зі словами: "Слава Україні!"

Хоча Володимиру Сухаренку важко буде працювати, адже керівники ПП "Альфа-Капітал", які з літа намагалися зняти його з посади й навіть ініціювали кримінальні провадження, зуміли провести в депутати сільради половину своїх висуванців".


Наверхнаверх