logo
dollar
euro

Громадський референдум у Полтаві виявився агітаційним шоу одного з кандидатів в мери?

3:59 14.12.2019 eye 403

Громадянська мережа ОПОРА у Полтавській області повідомляє, що 25 жовтня у Полтаві одночасно з виборами проходив перший «Місцевий громадянський референдум».

За словами волонтерів громадської організації «Інститут демократичного суспільства», тема референдуму стосувалася питань життєдіяльності міста. Біля кожної виборчої дільниці був розташований пункт опитування громадської думки, де полтавцям пропонували висловити соою думку  щодо мораторію на забудову історичної частини міста та передачі КП «Полтаватеплоенерго» в міську власність.

Проте, виявилося, що люди, які проводили так званий громадський референдуму, зокрема, на вході до виборчої дільниці №531254 (вул. Калініна, 18), порушують законодавство. Фактом непрямої агітації спостерігачі назвали те, що волонтери референдуму мали бейджі з ім'ям і прізвищем одного з кандидатів на пост міського голови Олега Слизька (політична партія “Республіка”), це ж було зафіксовано й у їхніх документах. Спостерігачі виборчої дільниці склали щодо цього факту акт. Представники ГО «Інститут демократичного суспільства» невдовзі після цього покинули дільницю.

Сам Олег Слизько представникам ГМ ОПОРА повідомив, що, проводячи референдум саме в день виборів, просто скористались тим, що на вулицях більше людей, ніж зазвичай.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх