logo
dollar
euro

На момент закінчення голосування на Полтавщині зареєстровано 78 заяв про порушення

20:14 23.10.2017 eye 289

За інформацією оперативного штабу УМВС, станом на 20.00 годину в області зареєстрували 78 заяв про можливі порушення законодавства під час волевиявлення. За усіма повідомленнями тривають перевірки.

Зокрема, у місті Лохвиця надійшло повідомлення, що на одній із дільниць не впускають офіційних спостерігачів на засідання виборчої комісії. Причиною конфлікту стало запізнення спостерігачів.

В Октябрському районі Полтави спостерігач заявив про підозрілий автомобіль біля виборчої дільниці та можливий підкуп виборців. Інша заява у цьому ж районі надійшла від Голови ДВК про те, що громадяни підводять до невідомого чоловіка біля дільниці а потім вже йдуть голосувати.

У Ленінському районі обласного центру невідома особа наклеїла провокаційні листівки на дверях під’їзду. У цьому ж районі від різних громадян надійшло 3 повідомлення про можливий підкуп виборців.

У Київському районі міста 78-річний пенсіонер отримав 4 бюлетені для голосування. Відмітивши лише один з них, решту поклав до кишені та намагався винести з дільниці. Дії пенсіонера помітили спостерігачі та викликали міліцію. Правоохоронцям чоловік пояснив, що проголосував лише за міського голову, а з рештою бюлетенів не знав, що робити. Поклав до кишені та попрямував до виходу. Міліціонери повернули вилучені бюлетені під розписку голові виборчої комісії.

Наразі всі виборчі дільниці на Полтавщині вже закрилися. Відбулося це вчасно, о 20.00. Члени комісій вже приступили до підрахунку голосів.

Працівники міліції продовжують несення служби з охорони громадського порядку на дільницях та охоронятимуть виборчу документацію аж до моменту її здачі до окружних виборчих комісій. Про це повідомив ВЗГ УМВС за матеріалами оперативного штабу УМВС України в Полтавській області.


Наверхнаверх